Zastanawiałeś się kiedyś, jak wyglądałoby twoje życie, gdyby twoja pewność siebie, motywacja, organizacja były na najwyższym poziomie?

Na pewno wielokrotnie słyszałeś od swoich kandydatów, że produkt jest za drogi, że nikt dziś nie chce MLM, że konkurencja jest zbyt silna, że nie da się z nią konkurować i tak dalej… Pomyśl jak bardzo wzrosłaby Twoja skuteczność oraz skuteczność twoich ludzi, gdybyście potrafili w każdej sytuacji rozgromić podobne obiekcje niczym jednostka specjalna?

O ile zwiększą się efekty Twoich ludzi, gdy każdego dnia będą doskonale wiedzieli jak dążyć do celu i odczuwali ekscytację na myśl o kolejnym wyzwaniu? Pomyśl jak wzrośnie Twój komfort i chęć do pracy w nastawionym na sukces otoczeniu zamiast codziennie walczyć z uporem swoich ludzi, ich niechęcią i presją, jaką na Ciebie wywierają?

Prowadzący

Piotr Mosio

Piotr Mosio Zbudował zespól ponad 40.000 ludzi w ponad 30 krajach. Prowadził otwarte prezentacje, rekrutacje, szkolenia, coachingi treningi i warsztaty w języku angielskim na których było kilkadziesiąt, kilkaset i kilka tysięcy uczestników, w takich krajach jak USA, Wielka Brytania, Izrael, Tajlandia, Singapur, Francja, Portugalia Polska, Rosja, Niemcy, Irlandia, Grecja, Turcja, Hiszpania, Belgia, Włochy, Malezja. Jego największym wystąpieniu uczestników 15.000 w Singapurze. Pomógł niepoliczalnej liczbie osób obrócić ich cele i marzenia w rzeczywistość. To może nie być przypadek, że wasze ścieżki właśnie teraz się przecinają...

Adam Mistela

Jego największą pasją jest praca z drugim człowiekiem. Czy to na scenie – jako aktor, czy też na co dzień – jako trener umiejętności miękkich. Jest tym typem osoby, którą albo się kocha – albo wręcz przeciwnie. Dlatego uwielbia emocje – bo sam je wywołuje! Pamiętaj jednak, że jednocześnie wie, na czym polega praca nad nimi. Jak mało kto!

Aneta Knopp

Jest młodą wszechstronnie utalentowaną terapeutką, artystką i skrzypaczką. Jako ekspert do spraw zdrowia prowadzi własną praktykę, a  jako naukowiec i wykładowca współpracuje z renomowanymi uczelniami medycznymi. Wiedzę ze świata sztuki i terapii przekłada na życie biznesowe. Pasjonatka dobrego zdrowia, rozwoju personalnego i najwyższej klasy sztuki muzycznej. Pomimo młodego wieku prężnie rozwijająca się bizneswoman zarówno w kraju jak i za granicą.

Czego się nauczysz W TRAKCIE WARSZTATÓW?

Dowiesz się:

 • jak wyróżnić się na rynku z klasą i elegancją.
 • jak przekazać twoją ofertę, żeby ludzie powiedzieli TAK.
 • jak zjednać sobie ludzi, mimo tego, że nie są zainteresowani.
 • jak radzić sobie z trudnymi uczestnikami w elegancki sposób.
 • jak szybko ustalić o czym dokładnie rozmawiać z kandydatami.
 • jak wykorzystać legendarne archetypy mówców i korzystać z zasobów legend.
 • jak zaprezentować siebie i swoją ofertę w autentyczny pociągający sposób, który przekona innych.
 • jak zamiast być aktorem i udawać kogoś innego, prezentować zachowując swoją tożsamość i być najlepszą wersją siebie i być skutecznym.

Opanujesz:

 • Szablon jak prezentować i sprzedawać, który jest wykorzystywany przez światowej klasy liderów.
 • Umiejętności zarządzania salą, czyli master facilitator.
 • Sztukę zwiększania atrakcyjności przekazywanych słów.
 • Metody eliminowania niewspierających, niepotrzebnych emocji, stresu, tremy i ograniczających przekonań.
 • Metodę zarządzania energią w sali i opanowania wyzwań.
 • Opowiadanie historii, które zostają 
z ludźmi na długo. Zostaniesz storyteller’em.

CO JESZCZE CZEKA NA CIEBIE PODCZAS WARSZTATU?

OPINIE UCZESTNIKÓW

Człowiek o silnych zasadach, otwarty i mówiący to, co myśli. Jego transparentność i autentyczność powoduje, że jakakolwiek współpraca z nim daje duże efekty. Jednocześnie pokorny uczeń jak i doświadczony mistrz. Polecam!

Mariusz Szuba

Pierwszy raz brałem udział w tak nieprzewidywalnym i WARTOŚCIOWYM szkoleniu, które ZASKAKIWAŁO mnie na każdym kroku, przekazywaną wiedzą i doświadczeniami!

Kazimierz Karolczuk

Jestem bardzo wzruszona i niesamowicie zmotywowana! Udało mi się WRESZCIE „otworzyć” i pomyśleć o sobie w innych wartościach!

Elżbieta Buksowicz

Jak zwykle baaaardzo dużo wartościowej wiedzy (dla mnie bezcennej), przydatnej w życiu zawodowym jak i prywatnym... i jeszcze więcej - tak przy okazji, spontanicznie - tzw. wartości dodanej. Wielkie dziękuję! Teraz wiem jak mogę budować swój zespół!

Agata Piekarz

Ten warsztat jest super przygotowany i przeprowadzony przez PRAKTYKÓW ze wspaniałymi OSIĄGNIĘCIAMI, którzy dzielą się SPRAWDZONĄ wiedzą…

Hanna Pietroniec

Jestem bardzo wzruszona i niesamowicie zmotywowana! Udało mi się WRESZCIE „otworzyć” i pomyśleć o sobie w innych wartościach!

Elżbieta Buksowicz

Świetnie przygotowana część merytoryczna, Genialne warsztaty i praktycznie wykorzystanie wiedzy. Świetne emocje, bardzo pozytywne wrażenia. Hotel super, ludzie z obsługi eventu genialni.

Robert Seredyński

Piotr przekazuje same perełki - bezcenna wiedza w najlepszym wydaniu, która podnosi nas na kolejne poziomy! To, co przekazuje nam Piotr jest wartościowe we wszystkich aspektał działania - nie ma znaczenia w jakim biznesie działasz i co konkretne robiłeś do tej pory - te szkolenia są uniwersalne - nic tylko korzystać! To jest MEGA!

Krzysztof Młynarski

BILETY

12-16.07.2019

 • 5 dni warsztatów!
 • Miejsce na szkoleniu
 • Materiały szkoleniowe
 • Dostęp do zamkniętej grupy na FB

14.697 PLN

Gwarancja Satysfakcji

Masz 14 dni od daty zakupu na zmianę zdania. Jeśli w tym czasie stwierdzisz, że nie masz czasu, albo to nie jest dla Ciebie, albo wypadnie Ci coś ważniejszego niż własny rozwój to wystarczy, że napiszesz do nas email.

Zwrócimy Ci 100% kwoty, bez pytania!

Lokalizacja eventu

Hotel Centrum
osiedle Centrum E12,
31-934 Kraków

Organizator Warsztatu

Piotr Mosio DREAM TEAM
ul. Bociana 4/23
31-231 Kraków

NIP: 8711600738
Regon: 852730919
Numer Konta Citi Bank Handlowy
24 1030 0019 0109 8503 3002 0565
KOD SWIFT CITIPLPX

Pomoc oraz dział sprzedaży

email: szkolenie@elitenetworker.pl

TOP