fade-leftfade-rightNieodkryte sekrety z Elite Networkera

Prawdziwa przygoda dopiero się zaczyna

COŚ PRZED TOBĄ UKRYWAMY…

— SPACER —
[text_block style=”style_1.png” align=”left”]Elite Networker Intensive to nie jest zwykłe szkolenie. To warsztat, który zmienia życie i otwiera nowe możliwości. Czy po udziale w nim czułeś, że:

➡ masz moc do działania?

➡ Twoje cele i marzenia są na wyciągnięcie ręki?

➡ dysponujesz wszystkim, co potrzebne Ci do sukcesu?

A jeszcze nie powiedzieliśmy Ci wszystkiego…

[/text_block]

— SPACER —

Weź udział w omówieniu szkolenia Elite Networker Intensive i zdobądź dodatkową wiedzę, dzięki której Twoje możliwości wejdą na kolejny poziom. To, czego nie usłyszałeś na warsztacie, usłyszysz na darmowym webinarze.

— SPACER —

Prowadzi Piotr Mosio

[text_block style=”style_1.png” align=”left”]Zbudował zespół ponad 40.000 ludzi w ponad 30 krajach. Prowadzi otwarte prezentacje, rekrutacje, szkolenia, coachingi, treningi i warsztaty w języku angielskim, w których uczestniczy nawet kilkanaście tysięcy osób. Działa w krajach  takich jak USA, Wielka Brytania, Izrael, Tajlandia, Singapur, Francja, Portugalia Polska, Rosja, Niemcy, Irlandia, Grecja, Turcja, Hiszpania, Belgia, Włochy, Malezja i Indie. Jego największym wystąpieniu uczestników 15.000 w Singapurze. Pomógł niepoliczalnej liczbie osób obrócić ich cele i marzenia w rzeczywistość. To może nie być przypadek, że wasze ścieżki właśnie teraz się przecinają…[/text_block]

Zarezerwuj miejsce