Poznaj 5 Stopniową Formułę Finalizacji Spotkań!

Te pięć punktów zmieniło całkowicie moje życie, moja kariera wtedy zaczęła nabierać tępa, które trwa do dzisiaj! Tą metodologię możesz zastosować w spotkaniu 1 na 1, a także podczas grupowych spotkań!

WEBINAR ZACZYNAMY ZA:

Wypełnij Formularz
i Zapisz Się Na Webinar!

Wykorzystaj okazję i zapisz się na webinar,
który odbędzie się w dniu: 30.03.2017 o 21:00!

Chronimy Twoje dane i nie wysyłamy spamu - czuj się bezpiecznie.

Opinie po ostatnich szkoleniach!

Prowadzący Webinar: Piotr Mosio

Jest ekspertem marketingu wielopoziomowego i TOP Liderem polskiego i europejskiego network marketingu. Zbudował czterdziestotysięczny zespół w ponad 20 krajach, prowadził otwarte prezentacje rekrutacyjne i szkolenia w języku angielskim w których brało udział od kilkaset do kilku tysięcy uczestników każdorazowo w takich krajach jak USA, Wielka Brytania, Izrael, Tajlandia, Singapur, Francja, Portugalia, Polska, Rosja, Niemcy, Irlandia, Grecja, Turcja, Hiszpania, Belgia, Włochy, Malezja.

Największe wystąpienie w Singapurze, nagrodziła brawami piętnastotysięcznika publiczność. Piotr dzielił scenę z ludźmi którzy zarobili kilkadziesiąt i kilkaset milionów dolarów w MLM.

Jest znany z dynamicznych ale merytorycznych treningów i technik przyspieszonego uczenia się i gier biznesowych.Twórca systemu gry szkoleniowej dla MLM 007 i Koła Championów. Jak i współtwórca pierwszego na świecie CRM z grywalizacją dla MLM!

Na co jeszcze czekasz?

Zapisz Się Na Webinar!
50% Zrobione

Już prawie: Proszę wpisz swoje Imię i E-mail aby dokończyć rejestrację!

Zapisz się na webinar...

Polityka Prywatności: Twoje dane są w 100% chronione!