Niewidzialna Technika Sprzedaży - STORYTELLING, czy jak sprzedawać opowiadając historię!

Fakty mówią, a historie sprzedają...na tym webinarze powiem Ci jak wykorzystać metody które stosuje się w Hollywood do sprzedaży w Network Marketingu.

WEBINAR ZACZYNAMY ZA:

Wypełnij Formularz
i Zapisz Się Na Webinar!

Wykorzystaj okazję i zapisz się na webinar,
który odbędzie się w dniu: 06.06.2017 o 20:30!

Chronimy Twoje dane i nie wysyłamy spamu - czuj się bezpiecznie.

Opinie po ostatnich szkoleniach!

Prowadzący Webinar: Piotr Mosio

Jest ekspertem marketingu wielopoziomowego i TOP Liderem polskiego i europejskiego network marketingu. Zbudował czterdziestotysięczny zespół w ponad 20 krajach, prowadził otwarte prezentacje rekrutacyjne i szkolenia w języku angielskim w których brało udział od kilkaset do kilku tysięcy uczestników każdorazowo w takich krajach jak USA, Wielka Brytania, Izrael, Tajlandia, Singapur, Francja, Portugalia, Polska, Rosja, Niemcy, Irlandia, Grecja, Turcja, Hiszpania, Belgia, Włochy, Malezja.

Największe wystąpienie w Singapurze, nagrodziła brawami piętnastotysięcznika publiczność. Piotr dzielił scenę z ludźmi którzy zarobili kilkadziesiąt i kilkaset milionów dolarów w MLM.

Jest znany z dynamicznych ale merytorycznych treningów i technik przyspieszonego uczenia się i gier biznesowych.Twórca systemu gry szkoleniowej dla MLM 007 i Koła Championów. Jak i współtwórca pierwszego na świecie CRM z grywalizacją dla MLM!

Na co jeszcze czekasz?

Zapisz Się Na Webinar!
50% Zrobione

Już prawie: Proszę wpisz swoje Imię i E-mail aby dokończyć rejestrację!

Zapisz się na webinar...

Polityka Prywatności: Twoje dane są w 100% chronione!