Skuteczny System Domykania
Sprzedaży Daniela Koniecznego
!

Zapisz się i poznaj metody dzięki którym Daniel Konieczny został jednym z najlepszych sprzedawców ubezpieczeń w Irlandii Północnej i nie tylko. Wykorzystaj jego wiedzę i zastosuj ją w swoim biznesie!

WEBINAR ZACZYNAMY ZA:

Krok 1: Zapisz się na webinar Krok 2: Odbierz potwierdzenie

Wyprzedź swoją konkurencje już na starcie!!

W związku z tym zapraszam Ciebie we wtorek!
ZAPISZ SIĘ: 10.01.2018 o 20:00!

Normalna cena 297 PLN - Ty masz to za darmo!

ZAPISUJE SIĘ NA WEBINAR!
50% Zrobione

Już prawie: Proszę wpisz swoje Imię i E-mail aby dokończyć rejestrację!

Zapisz się na webinar...

Polityka Prywatności: Twoje dane są w 100% chronione!

Opinie po ostatnich szkoleniach!

Prowadzący Webinar: Piotr Mosio

Jest ekspertem marketingu wielopoziomowego i TOP Liderem polskiego i europejskiego network marketingu. Zbudował czterdziestotysięczny zespół w ponad 20 krajach, prowadził otwarte prezentacje rekrutacyjne i szkolenia w języku angielskim w których brało udział od kilkaset do kilku tysięcy uczestników każdorazowo w takich krajach jak USA, Wielka Brytania, Izrael, Tajlandia, Singapur, Francja, Portugalia, Polska, Rosja, Niemcy, Irlandia, Grecja, Turcja, Hiszpania, Belgia, Włochy, Malezja.

Największe wystąpienie w Singapurze, nagrodziła brawami piętnastotysięcznika publiczność. Piotr dzielił scenę z ludźmi którzy zarobili kilkadziesiąt i kilkaset milionów dolarów w MLM.

Jest znany z dynamicznych ale merytorycznych treningów i technik przyspieszonego uczenia się i gier biznesowych.Twórca systemu gry szkoleniowej dla MLM 007 i Koła Championów. Jak i współtwórca pierwszego na świecie CRM z grywalizacją dla MLM!

Daniel Konieczny

Biznesman, inwestor i uznany w skali międzynarodowej trener i mentor. Prowadzi szkolenia, dotyczące różnych sfer życia: finansów, zdrowia, relacji partnerskich. Szkolił się i współpracował z takimi postaciami jak: Tony Robbins, Brian Tracy, Jack Canfield, T. Harv Eker, John Assaraf i Bob Proctor (z filmu „Sekret”), który jest obecnie partnerem biznesowym Daniela.

Na co jeszcze czekasz?

Zapisz Się Na Webinar!
50% Zrobione

Już prawie: Proszę wpisz swoje Imię i E-mail aby dokończyć rejestrację!

Zapisz się na webinar...

Polityka Prywatności: Twoje dane są w 100% chronione!