Dowiedz się jak REKRUTOWAĆ jak PROFESJONALISTA!

Pokażę Ci jak zrobić, aby w Twojej organizacji pojawili się niesamowici ludzie którzy wpłyną nie tylko na Twoją energię, ale także na Twoje rezultaty finansowe.
Jeśli jesteś osobą która chce nauczyć się rekrutować niczym PRO, to ten webinar jest dla Ciebie!

WEBINAR ZACZYNAMY ZA:

Wypełnij Formularz
i Zapisz Się Na Webinar!

Wykorzystaj okazję i zapisz się na webinar,
który odbędzie się w dniu: 12.09.2017 o 20:00!

Chronimy Twoje dane i nie wysyłamy spamu - czuj się bezpiecznie.

Opinie po ostatnich szkoleniach!

Prowadzący Webinar: Piotr Mosio

Jest ekspertem marketingu wielopoziomowego i TOP Liderem polskiego i europejskiego network marketingu. Zbudował czterdziestotysięczny zespół w ponad 20 krajach, prowadził otwarte prezentacje rekrutacyjne i szkolenia w języku angielskim w których brało udział od kilkaset do kilku tysięcy uczestników każdorazowo w takich krajach jak USA, Wielka Brytania, Izrael, Tajlandia, Singapur, Francja, Portugalia, Polska, Rosja, Niemcy, Irlandia, Grecja, Turcja, Hiszpania, Belgia, Włochy, Malezja.

Największe wystąpienie w Singapurze, nagrodziła brawami piętnastotysięcznika publiczność. Piotr dzielił scenę z ludźmi którzy zarobili kilkadziesiąt i kilkaset milionów dolarów w MLM.

Jest znany z dynamicznych ale merytorycznych treningów i technik przyspieszonego uczenia się i gier biznesowych.Twórca systemu gry szkoleniowej dla MLM 007 i Koła Championów. Jak i współtwórca pierwszego na świecie CRM z grywalizacją dla MLM!

Na co jeszcze czekasz?

Zapisz Się Na Webinar!
50% Zrobione

Już prawie: Proszę wpisz swoje Imię i E-mail aby dokończyć rejestrację!

Zapisz się na webinar...

Polityka Prywatności: Twoje dane są w 100% chronione!